autor
Pen Name: francisc

Texte introduse pe Hermeneia de francisc

- filtrele sînt opționale
- anulează filtrul

Format: 2021
nr. categorie titlu com. data postăriisortează ascendent citiri penițe obs. publicat
11 Poezie Trăiesc zilele fericite ale vieții mele, Julietta 4 06 Noi 2011 1,491 Da
12 Poezie Huck, privește! 0 28 Sep 2011 496 Da
13 Poezie Tot timpul 0 03 Aug 2011 463 Da
14 Poezie Aici este biciul, foamea, tristețea 4 20 Iul 2011 1,773 Da
15 Poezie Inscripție pe o frunte 5 10 Mai 2011 1,921 Da
16 Poezie Ai grijă, urmează-mă 3 13 Feb 2011 1,702 Da
17 Poezie shooting stars 2 05 Feb 2011 1,145 Da
18 Poezie Happy birthday, my friend! 3 28 Ian 2011 1,221 Da
19 Poezie Se făcea că... 10 21 Ian 2011 2,788 Da
20 Poezie Dealul tău cu brândușe 2 28 Oct 2010 1,006 Da

Pagini