autor
Pen Name: Lentib

Texte introduse pe Hermeneia de Lentib

- filtrele sînt opționale
- anulează filtrul

Format: 2022
nr. categorie titlu com. data postăriisortează ascendent citiri penițe obs. publicat
1 Poezie silhouette 0 24 Iun 2014 412 Da
2 Poezie La solitudine 2 07 Iun 2014 1,162 Da
3 Poezie cu tălpile goale 2 18 Mai 2014 978 Da
4 Poezie natural born winner 2 03 Mai 2014 1,022 Da
5 Poezie trans 0 23 Apr 2014 340 Da
6 Poezie clivaj 3 10 Apr 2014 1,435 Da
7 Poezie eva(a)dam cu pisica-de-mare 0 26 Mar 2014 296 Da
8 Poezie karaoke 1 10 Mar 2014 658 Da
9 Poezie invincibila 0 28 Feb 2014 332 Da
10 Poezie punere în abis 1 31 Ian 2014 694 Da

Pagini